בבית שלנו

סדרת הרצאות אינטראקטיביות בהן נבין את משמעות והשפעת פרופיל הדומיננטיות האישי, הכוחות המניעים, והקשר של אהבה, משחק ואוכל על הדרך בה אנחנו מתקשרים, פועלים ומתנהלים בעולם. נבין גורמים לקצרים בתקשורת ונקבל כלים לתקשורת מקרבת, להנעה מקדמת ולשיפור יחסים עם עצמנו עם בני.בנות הזוג והילדים .

השילוב המנצח

מה את.ה אומר.ת על האפשרות שהיתה לך היכולת להבין לעומק את אופן קליטת המידע, העיבוד והחשיבה שלך, את המבנה הפנימי שקובע את התפקוד וההתנהלות שלך? את "מערכת ההפעלה" שלך שמנהלת את הדרך שלך להתמודד עם אי וודאות, עם תקופות מבלבלות, עם מתח ולחץ?
מה את.ה אומר.ת על האפשרות שהיתה לך היכולת לראות באמת, כמו ברנטגן, איך מי שאיתך, קולט ומבין דברים? מה גורם לו או לה להתבטא, לתפקד, להתנהל כפי שהם מתנהלים? אם היה לך מן מקל קסמים שמתרגם את השפה הייחודית של בן.בת הזוג או הילדים ומאפשר לך לתקשר איתם בדרך הכי ברורה ומקרבת?

בהרצאה נכיר שתי שפות – הלוגית וההוליסטית. שתי שפות שונות ומשלימות הקובעות את אופן קליטת המידע, העיבוד, החשיבה, התפקוד וההתנהלות של כולנו. לכולנו יש את שתיהן, אצל כל אחד/ת, בשילוב דומיננטי אישי וייחודי (הנקרא פרופיל דומיננטי*) המשפיע על החוזקות, האיכויות, האפקטיביות והביצועים, וגם תורם למגבלות, לקשיים ולקצרים בתקשורת ביננו לבין אחרים. 
כל זה נכון בשיגרה, וקריטי במצבי אי וודאות, שינויים, מתח ולחץ.

בהרצאה נאבחן את שילוב הדומיננטיות האישי הייחודי למשתתפים, נבין את משמעותו והשפעתו על התפקוד וההתנהלות בשיגרה ובמצבי לחץ. נקבל כלים לשיפור יכולות וליצירת תקשורת מקרבת ושיתוף פעולה בזוגיות ובמשפחה

* ההרצאה מועברת פרונטלית או און ליין

* משך ההרצאה: 2 X כשעה וחצי

כפתור להנעה

 

לכל אחד מאתנו דחפים וצרכים ייחודיים שמניעים לפעולה.
8 כוחות בסיסיים מניעים את כולנו, אך לכל אחד מאיתנו פרופיל מוטיבציה ייחודי המכיל כח אחד או יותר, שהוא זה שמניע אותנו לעשייה. 
בסדנא נבין מה מדליק את הסטרטר הפנימי של כל אחד ואחת מאיתנו ומה מכבה אותו, מה גורם לנו להיות מלאי מרץ לפעילויות מסוימות ולאחרות עייפים ונמנעים.

בהרצאה נכיר את כוחות המוטיבציה השונים, המשתתפים יאבחנו את פרופיל המוטיבציה הייחודי להם, ומה נדרש כדי להניע אותו. יכירו  מהם "המרכיבים" החיוניים להנעה פנימית, ליצירת חיים ממלאים ומספקים בתפקוד היום יומי, בתקשורת ומערכות יחסים.  

*בסדנאות להורים ולקהל העובד עם אוכלוסיות מגוונות, נתמקד במוטיבציה של ילדים עם הפרעת קשב וריכוז ו/או לקויות למידה.

* ההרצאה מועברת פרונטלית או און ליין

* משך ההרצאה: כשעה וחצי

 

באוכל כן משחקים!

מזון הוא צורך קיומי בסיסי, עולם שלם של רגשות, תחושות, זיכרונות ומחשבות… כך גם אהבה. כחלק מהמנגנון ההישרדותי של התינוק האנושי, חייב התינוק לאהוב ולהיות נאהב. כשהתינוק גדל מעט ומתחיל לחקור את העולם הוא משחק, זו דרכו ללמוד את חוקי החיים. בישול הוא משחק באוכל, פעולה המקשרת בין הצורך בהזנה לבין ההזנה בפועל.  "ילד משחק הוא ילד בריא" (ויניקוט בספרו משחק ומציאות), ומה לגבינו המבוגרים?

על הקשר בין אהבה אוכל והזנה, על המשחק בבישול ובאוכל בילדות שהופך ממשחק למטלה בבגרות, ואיך כל זה קשור לאכילה רגשית (יש אכילה שהיא לא?) בהרצאה.

* ההרצאה מועברת פרונטלית או און ליין

* משך ההרצאה: כשעה 

מעונינים להשתתף? מבקשים פרטים? שלחו לי הודעה ואחזור אליכם

או... דברו איתי... רונית דור 052-7722628

קצת עלי

נוירותרפיסטית – מטפלת ומאמנת מוח – גוף – נפש. מטפלת ומאמנת א.נשים במצבי משבר, הסובלים ממתחים רגשיים וקוגניטיביים וממחלות מתמשכות. 
מסייעת לאנשים, למשפחות, לקבוצות ולארגונים לזהות ולנטרל מעוררי מתח החוסמים הנעה והתקדמות, ו"לאמן את המוח" – ליצור שילובים ומיומנויות המאפשרים התפתחות והתחדשות של קווי התקשורת בין המוח והגוף, התורמים לצמיחה ברמה האישית והארגונית. משלבת הנחיית קבוצות בשילוב אומנויות, טיפול ואימון מתחומי הקינסיולוגיה (מטפלת בכירה), NLP, תרפיה בבישול, אימון לקשב וריכוז (מאמנת מוסמכת), וכלים מעולם הפסיכותרפיה הגופנית.

בעברי… מהנדסת אזרחית, בעלת תואר שני בהנדסה עם התמחות בעיצוב תעשייתי ושוקולטיירית. חובבת מרחבים, קצב ותנועה, פיתוח ויישום רעיונות והנעת תהליכים עבור א.נשים.

ה"קריירה" שלי בנויה מפסיפס של עולמות תוכן מגוונים, אינטגרציה של ידע ורגש, שזה לצד זה יצרו בכל פעם את השלב הבא. יצר הסקרנות להבין ולבדוק את "הדברים שמעבר", התרוממות הרוח ורעיונות שנולדו מצבעים, מרקמים, ריחות וטעמים, ההבנה ש"עבודה" עם אוכל מאפשרת רכישת מיומנויות וכלים בסיסיים לניהול עצמי והתפתחות אישית – כל אלו הניעו בי את הרצון ליצור חוויה מיוחדת המאפשרת הנעה של כוחות פנימיים ליצירת שינוי ושיפור חיים.

שוקולד 1

מעונינים להירשם? מבקשים פרטים? שלחו לי הודעה ואחזור אליכם

או... דברו איתי... רונית דור 052-7722628