" כמה אפשר לחזור על אותם דברים? ולהיכנס לכל הפרטים שבכלל לא רלבנטים עכשיו? יכולנו לסיים את השיחה הזאת כבר לפני חצי שעה…"

"אצלי שעה זה שעה. בגללו אנחנו מאחרים לכל מקום!"

"אנחנו יושבים לארוחת ערב, מנסים לדבר, והם כל הזמן קמים ומסתובבים, שלא נדבר על איך שהם אוכלים…"

נכון, הכל עניין של תקשורת.
את זה כולנו יודעים…

אבל מה אם היתה לך היכולת לראות באמת, כמו ברנטגן, איך מי שאיתך, קולט ומבין דברים? מה גורם לו להתבטא, לתפקד, להתנהל כפי שהוא מתנהל?
אם היה לך מן מקל קסמים שמתרגם את השפה הייחודית של בן.בת הזוג והילדים ומאפשר לך לתקשר איתם בדרך הכי מקרבת?
ויותר מזה, מה אם יכולת להבין לעומק את אופן קליטת המידע, העיבוד והחשיבה שלך, את המבנה הפנימי שקובע את התפקוד והתנהלות שלך?

ב"שילוב המנצח" נכיר שתי שפות –  הלוגית וההוליסטית. שתי שפות שונות ומשלימות הקובעות את אופן קליטת המידע, העיבוד, החשיבה, התפקוד וההתנהלות של כולנו. לכולנו יש את שתיהן, אצל כל אחד/ת, בשילוב דומיננטי אישי וייחודי (הנקרא פרופיל דומיננטי*) המשפיע על החוזקות, האיכויות, האפקטיביות והביצועים, וגם תורם למגבלות, לקשיים ולקצרים בתקשורת ביננו לבין אחרים. 

כל זה נכון בשיגרה, וקריטי במצבי אי וודאות, שינויים, מתח ולחץ, כמו עכשיו.

בסדנא:

♦ תזהו את הדומיננטיות האישית שלכם ושל בני המשפחה. תבינו את השפעתה על כל אחד.ת באופן אישי ועל המשפחה כולה

♦ תיצרו שילוב והשלמה המאפשרים אותנטיות ומינוף יכולות אישיות, עליה בערך ובביטחון העצמי, לצד הכלת השונות בינכם לבין בני המשפחה

♦ תחזקו ותשפרו את התקשורת, התפקוד ושיתוף הפעולה בבית

הסדנא כוללת 2 מפגשים אינטימיים בני כשעה וחצי:
* מפגש 1 – רקע קצר ואבחון פרופיל הדומיננטיות של בני המשפחה 
* מפגש 2 – ניתוח הפרופיל והבנת משמעותו והשפעתו בכל תחומי החיים, קבלת כלים והנחיות פשוטים ליישום, ברמה האישית והמשפחתית
* אופציה למפגשי המשך לעיבוד, הטמעה, לקבלת כלים נוספים ולליווי משפחתי/ אישי, בהתאם לצורך.

רוצים להבין את ההבדלים והשונות בינכם לבין בני ובנות הזוג והילדים? את הגורמים לקצרים בתקשורת בין בני המשפחה? לקבל כלים והנחיות פשוטים ליישום,לשפר את התקשורת בבית, את היכולות והערך העצמי? לתפקד מעולה בכל מקום ובכל מצב?!!
וכל הטוב הזה בסדנא משפחתית מרתקת ומהנה!!
רוצים להשתתף? צריכים עוד פרטים? מלאו פרטים ושילחו

מה אומרים משתתפים?

* עברנו סדנא משפחתית לניתוח פרופיל דומיננטי. אנחנו משפחה שיודעת לדבר ולתקשר, אבל רונית גילתה לנו עוד המון דברים חדשים שלא ידענו על עצמנו, על הילדים שלנו, ועל האישיות שלנו. היה מרתק, עמוק, מצחיק, ובעיקר – יישומי !
רונית עמוסת ידע ותשוקה לנושא, וזה הורגש בכל שנייה. תודה לרונית וממליצה בחום על הסדנא!
נעמה, אמא ל-3, מטפלת ויועצת דרך פסיכולוגיה חיובית.

 

 

*בזכותך, מאז ניתוח פרופיל הדומיננטיות, אני מרגישה שאני אמא טובה יותר. אני מבינה שהילדים לא עושים לי "דווקא", אלא שיש דברים באופי שלהם שהם פשוט מוטבעים בהם עוד בהיותם עוברים בבטן שלי… מלבד זאת אני חשה שאני סלחנית יותר כלפי עצמי, אני מתעצבנת על עצמי ועל הפיזור שלי פחות, כי בזכותך אני מבינה שזה לא סתם… יש תכונות שהן פשוט מולדות. והדובדבן שבקצפת – יש דרך לשנות ולהיות באיזון על ידי כמה תרגילים פשוטים ונחמדים שאנחנו עושים עם הילדים…
רוני, אמא ל-3.

קצת עלי…
רונית דור, מטפלת ומאמנת מוח-גוף-נפש במגוון שיטות. מסייעת לא.נשים, לקבוצות ולארגונים לזהות ולנטרל חסמים להנעה ולהתקדמות, ו"לאמן את המוח" ליצירת שילובים ומיומנויות התורמים לצמיחה והתפתחות.
מוזמנים לקרוא עוד עלי, על הפרופיל הדומיננטי*, על שיטות הטיפול, ההרצאות, הסדנאות והמפגשים באתר www.homergelem.co.il
*לקריאה על הפרופיל הדומיננטי ליחצו כאן
רוצים להבין את ההבדלים והשונות בינכם לבין בני ובנות הזוג והילדים? את הגורמים לקצרים בתקשורת בין בני המשפחה? לקבל כלים והנחיות פשוטים ליישום,לשפר את התקשורת בבית, את היכולות והערך העצמי? לתפקד מעולה בכל מקום ובכל מצב?!!
וכל הטוב הזה בסדנא משפחתית מרתקת ומהנה!!
רוצים להשתתף? צריכים עוד פרטים? מלאו פרטים ושילחו