אתם תבחרו את הנושא בו אתם מעוניינים להתמקד, המשחק והיצירה בשוקולד, הבישול ו/או האפיה יעשו את השאר…

בסדנאות מתכון להנעה, פעילות ייחודית ומפתיעה, פעילות בה עולם מרתק של תכונות והתנהגות של חומרי גלם מותמרים ומתורגמים לתכונות ולהתנהגות אנושית, חווייה המפעילה את כל החושים ושפה "בישולית" המזמנת העלאה ושיתוף של תכנים פנימיים אישיים, קבוצתיים וארגוניים.
החווייה מאפשרת עבודה בתחומים רבים ומגוונים, ביניהם, העצמה, יצירת גמישות ושינוי בדפוסי חשיבה, הבנת צרכים ורצונות אישיים אל מול משאבים פנימיים וחיצוניים, יצירתיות, יציאה ממשבר, כלים לתקשורת מיטבית, שת"פ, ניהול זמן, בקרת איכות ועוד.

סדנא ממוקדת: מפגש אחד או יותר בהם "נבשל" נושא. כל נושא שהארגון/קבוצה מעוניינים לעורר סביבו עניין ולהתמקד בו ניתן "לבישול". בהתאם לצרכים ולמטרת הסדנא, כפי שיעלו בשיחה מקדימה, יקבלו המשתתפים הנחיה למשימה בישולית. המשימה תהיה יצירה חופשית המזמינה ביטוי אישי/ קבוצתי דרך הבישול, או משימה מכוונת לחומר גלם או דרך בישול מסוימת, כך שישקפו למשתתפים תכנים ותובנות סביב נושא המפגש. עם סיום הבישול, נתכנס לארוחה משותפת ולשיתוף במחשבות, ברגשות ובתובנות שעלו, ויפתחו צוהר לקידום הנושא עליו עבדנו בסדנא. 

הסדנא מתאימה לצוותי עבודה המעוניינים לפתוח/ לסגור נושא בדרך חווייתית וממוקדת, למשפחות המעוניינות לחזק את הקשר סביב זכרון משותף ו/או להציף נושא שקשה לדבר אותו במילים.   

סדנא תהליכית ארוכת מועד: מפגשים על בסיס שבועי לאורך תקופה (12 מפגשים ומעלה). בכל מפגש, המשתתפים מקבלים הנחיה למשימה בישולית. המשימה תהיה יצירה חופשית המזמינה ביטוי אישי/ קבוצתי דרך הבישול, או משימה מכוונת לחומר גלם או דרך בישול מסוימת, כך שישקפו למשתתפים תכנים ותובנות סביב נושא המפגש. כל מפגש נבנה בהתאמה לתכנים שעלו במפגש הקודם ולשלב בו נמצאת הקבוצה. עם סיום הבישול, נתכנס לארוחה משותפת ולשיתוף במחשבות, ברגשות ובתובנות שעלו, שיהוו צעד נוסף למימוש מטרת הקבוצה. 

הסדנאות מתאימות לצוותי עבודה המעוניינים לעבוד על מטרה משותפת דרך תהליך חווייתי ועמוק, לקבוצות הורים, נערות ונוער, קשישים, אחים של… ועוד.